Nieuwe collega's in Team Tûmba!
Rienk en Juul stellen zich voor
Waar Juul niet zonder katten kan, is Rienk helemaal gek van honden. De één is een vroege vogel, de ander een avondmens. Maar één ding is zeker: Rienk en Juul hebben meer gemeen dan je zou denken. Ze delen een passie voor visuele communicatie, een flinke dosis kantoorhumor én, geloof het of niet, ze zijn op dezelfde dag jarig! Met trots stellen we jullie voor aan onze nieuwe collega’s: Rienk en Juul, beiden met een bos bloemen in de hand om hun eerste werkdag bij Tûmba te vieren!
      
      Rienk
Hoi, ik ben Rienk en samen met collega Juul ben ik op 1 september begonnen bij Tûmba als Educatie- en communicatiemedewerker. Na mijn opleiding Communicatie & Multimedia Design te hebben afgerond ben ik een aantal jaren werkzaam geweest als Online contentmarketeer bij een andere stichting en was ik toe aan een nieuwe uitdaging. Ik wilde wel graag iets maatschappelijks blijven doen, maar wist nog niet precies in welke richting. En toen kwam ik bij de vacature van Tûmba terecht! Ik kreeg van veel mensen de opmerking: “Is het onderwijs niet iets voor jou?”. De stap om het onderwijs in te gaan vond ik wat te groot, maar het mooie is dat ik bij Tûmba toch het stukje onderwijs ook mee kan pakken en zo komen de twee werelden communicatie & educatie samen. Voor mij een nieuwe uitdaging, wat ik spannend, maar erg leuk vind! Ik hoop dat ik hier veel mag gaan leren en een mooie bijdrage kan leveren aan de boodschap van Tûmba!
Juul
Hoi! Ik ben Juul en per 1 september mag ik samen met Rienk team Tûmba versterken! Inmiddels is het 6 jaar geleden dat ik vanuit Limburg naar Leeuwarden ben verhuisd en heb ik mijn studie aan de Academie voor Popcultuur afgerond. In mijn vrije tijd vind ik het leuk om naar concerten te gaan, te wandelen en heb ik vele creatieve hobby’s.. maar na een werkdag vind je me toch meestal op de bank met mijn katten en een geurkaars, al kijkend naar Greys Anatomy óf (voor de zoveelste keer) een documentaire over Taylor Swift. In het verleden heb ik wel eens meegewerkt aan een voorlichting voor Tûmba, dus toen ik de vacature doorgestuurd kreeg, heb ik dan ook direct gesolliciteerd; en met succes! Wat ik vooral heel tof vind aan mijn functie is dat ik me bezig mag houden met educatie én met communicatie, dit zorgt voor heel veel afwisseling en contact met zowel het team als partners van Tûmba. Ik kijk er ontzettend naar uit om bij te dragen aan al het moois waar Tûmba zich voor inzet!